Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pia12082023

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy Avíza a pozvánky

Bratislava - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach Avíza a pozvánky

INTERBEAUTY nielen o kráse tela, ale aj duše

BRATISLAVA 2. októbra 2015 - Leto zanechalo následky na pleti takmer každej ženy. Slaná a chlórovaná voda, slnečné žiarenie, cestovanie a zmeny klímy boli pre pokožku i vlasy záťažou a práve s príchodom jesene nastáva najlepší čas na nápravu.

INTERBEAUTY nielen o kráse tela, ale aj duše

Čítať ďalej: INTERBEAUTY nielen o kráse...

Rímske hry a Danube Limes day 2015

BRATISLAVA 3. septembra 2015 - Rímske hry – Z virtuality do reality (18. ročník) sa spojili v tomto roku s podujatím Danube Limes Day (2. ročník), ktoré sa budú konať 12. septembra 2015 od 10:00 – 18:00 hod.v Rusovciach v Múzeu antickej Gerulaty a rímskom parčíku.

Rímske hry a Danube Limes day 2015

Čítať ďalej: Rímske hry a Danube Limes...

Hrad Devín bude patriť rodinám s deťmi, budú spoznávať historické obdobia

Hrad Devín bude patriť rodinám s deťmi, budú spoznávať historické obdobiaDEVÍN / BRATISLAVA 10. júna 2015 - "Zo storočia do storočia" je už 4. ročníkom podujatia na hrade Devín, na ktorom sa deti aj dospelí môžu zapojiť do interaktívneho poznávania historických období na stanoviskách: Vitajte v praveku v súvislosti s výstavou „Devín v praveku“ od neolitu až po dobu železnú, u Slovanov s interaktívnymi hrami v období Veľkomoravskej ríše, rytieri a krásne dámy z obdobia, keď nám vládla gotika.

Čítať ďalej: Hrad Devín bude patriť...

Na Nábreží River Parku sa bude konať tanečná akcia JOJ DANCE DAY s RIVERPARK DANCE SCHOOL

Na Nábreží River Parku sa bude konať tanečná akcia JOJ DANCE DAY s RIVERPARK DANCE SCHOOLBRATISLAVA 10. júna 2015 - Na bratislavskom Nábreží River Park sa bude dňa 28.6.2015 konať veľmi zaujímavá akcia, na ktorej si prídu na svoje všetci fanúšikovia tanca.

Čítať ďalej: Na Nábreží River Parku sa...

Jedinečný rockový večer v znamení kapiel GOBLIN a PERSONA GRATA

Talianska kultová kapela Goblin príde na Slovensko v rámci svetového turné "Profondo rosso ", svoju premiéru tu absolvuje po boku úspešnej skupiny Persona Grata 18. marca v Ateliéri Babylon v Bratislave.

Jedinečný rockový večer v znamení kapiel GOBLIN a PERSONA GRATA

Čítať ďalej: Jedinečný rockový večer v...