Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

Fri07102020

Last updateTue, 30 Jun 2020 6pm

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy Krimi - policajné správy Dopravné nehody

Dopravné nehody

V druhom Bratislavskom okrese tragicky zahynula motocyklistka, zrazila sa s autobusom

( PLG_CONTENT_EXTRAVOTE_VOTE )
V druhom Bratislavskom okrese tragicky zahynula motocyklistka, zrazila sa s autobusomBRATISLAVA 25. júna 2015 - Policajti vyšetrujú okolnosti tragickej dopravnej nehody motocyklistky a autobusu, ku ktorej došlo vo štvrtok 25.6.2015 v čase krátko pred 08.45 hod v druhom Bratislavskom okrese.

Register to read more...

Pri dopravnej nehode medzi Malackami a Studienkou vyhasol život motocyklistu

( PLG_CONTENT_EXTRAVOTE_VOTE )
Pri dopravnej nehode medzi Malackami a Studienkou vyhasol život motocyklistuMALACKY / STUDIENKA 21. júna 2015 - Tragicky sa skončila dopravná nehoda v okrese Malacky v sobotu v čase obeda. Vodič osobného motorového vozidla zn. Peugeot (EČV HE) jazdiaci v smere z Malaciek do Studienky na ceste odbočoval na miesto ležiace mimo cesty, kde z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu s motocyklom zn. (EČV MA) jazdiacim v smere zo Studienky do Malaciek.

Register to read more...

Na diaľnici D2 sa prevrátil macedónsky kamión s motorovými olejmi

Na diaľnici D2 sa prevrátil macedónsky kamión s motorovými olejmiBRATISLAVA / KÚTY 16. júna 2015 - Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave vodičom oznamuje, že z dôvodu odstraňovania následkov dopravnej nehody na 3,5km od hraníc z Českej republiky v smere do Bratislavy, je v uvedenom smere diaľnica D2 v súčasnosti plne neprejazdná.

Register to read more...

Tragická dopravná nehoda v Malackom okrese

( PLG_CONTENT_EXTRAVOTE_VOTE )

Tragická dopravná nehoda medzi Lozornom a Malackami, 8.10.2014MALACKY / BRATISLAVA 8. októbra 2014 - Tragicky sa skončila dopravná nehoda, ku ktorej prišlo v stredu 8.10.2014 krátko po 08.00 h na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Malacky.

Register to read more...

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2MALACKY / BRATISLAVA 7. októbra 2014 - Policajti Diaľničného oddelenia PZ v Malackách hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v pondelok 6.10.2014 o 08.40 h v 50 km diaľnice D2 v smere do Bratislavy.

Register to read more...