Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pia12082023

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...

Dopravné nehody

V druhom Bratislavskom okrese tragicky zahynula motocyklistka, zrazila sa s autobusom

( 1 x )
V druhom Bratislavskom okrese tragicky zahynula motocyklistka, zrazila sa s autobusomBRATISLAVA 25. júna 2015 - Policajti vyšetrujú okolnosti tragickej dopravnej nehody motocyklistky a autobusu, ku ktorej došlo vo štvrtok 25.6.2015 v čase krátko pred 08.45 hod v druhom Bratislavskom okrese.

Čítať ďalej: V druhom Bratislavskom...

Pri dopravnej nehode medzi Malackami a Studienkou vyhasol život motocyklistu

( 1 x )
Pri dopravnej nehode medzi Malackami a Studienkou vyhasol život motocyklistuMALACKY / STUDIENKA 21. júna 2015 - Tragicky sa skončila dopravná nehoda v okrese Malacky v sobotu v čase obeda. Vodič osobného motorového vozidla zn. Peugeot (EČV HE) jazdiaci v smere z Malaciek do Studienky na ceste odbočoval na miesto ležiace mimo cesty, kde z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu s motocyklom zn. (EČV MA) jazdiacim v smere zo Studienky do Malaciek.

Čítať ďalej: Pri dopravnej nehode medzi...

Na diaľnici D2 sa prevrátil macedónsky kamión s motorovými olejmi

Na diaľnici D2 sa prevrátil macedónsky kamión s motorovými olejmiBRATISLAVA / KÚTY 16. júna 2015 - Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave vodičom oznamuje, že z dôvodu odstraňovania následkov dopravnej nehody na 3,5km od hraníc z Českej republiky v smere do Bratislavy, je v uvedenom smere diaľnica D2 v súčasnosti plne neprejazdná.

Čítať ďalej: Na diaľnici D2 sa prevrátil...

Tragická dopravná nehoda v Malackom okrese

( 1 x )

Tragická dopravná nehoda medzi Lozornom a Malackami, 8.10.2014MALACKY / BRATISLAVA 8. októbra 2014 - Tragicky sa skončila dopravná nehoda, ku ktorej prišlo v stredu 8.10.2014 krátko po 08.00 h na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Malacky.

Čítať ďalej: Tragická dopravná nehoda v...

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2MALACKY / BRATISLAVA 7. októbra 2014 - Policajti Diaľničného oddelenia PZ v Malackách hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v pondelok 6.10.2014 o 08.40 h v 50 km diaľnice D2 v smere do Bratislavy.

Čítať ďalej: Pátranie po svedkoch...