Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pia12082023

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Aké výhody majú bublinkové obálky s vlastnou potlačou?

Ak často posielate tovar, baleniu objednávok venujete zvýšenú pozornosť. Skombinovať estetiku, funkčnosť, bezpečnosť a ďalšie požiadavky vám môžu pomôcť bublinkové obálky. Spoznajte ich výhody a vyniknite vlastným, originálnym dizajnom.

Aké výhody majú bublinkové obálky s vlastnou potlačou?

Čítať ďalej: Aké výhody majú bublinkové...

Udržte sa v kondícii vďaka posilňovacej lavici

V každom dobrom fitness centre alebo posilňovni nesmie chýbať tréningová či posilňovacia lavica. Čoraz častejšie si ju však fitness nadšenci zaobstarávajú aj domov, aby mohli kedykoľvek cvičiť a využívať jej benefity bez toho, aby na ňu čakali v rade. Viete, čo všetko dokážete precvičiť na posilňovacej lavici a prečo sa oplatí do nej investovať?

Udržte sa v kondícii vďaka posilňovacej lavici

Čítať ďalej: Udržte sa v kondícii vďaka...

Trend! Rozprávkové motívy na detských ruksakoch

Prinútiť malé deti, aby nosili ruksak môže byť ťažké. Teda, aspoň dokým nenájdete kúsok, ktorý sami „schvaľujú“. V tom momente sa totiž všetko mení, a vy skôr môžete mať problém presvedčiť vašu ratolesť, aby ruksak odložilo do skrine aspoň pred spaním. Novodobým trendom sa však momentálne stali rozprávkové motívy na detských ruksakoch, ktoré vám môžu celý proces výberu i nosenia výrazne uľahčiť.

Trend! Rozprávkové motívy na detských ruksakoch

Čítať ďalej: Trend! Rozprávkové motívy...

Aké topánky kúpiť dievčaťu na jeseň 2022?

Tenisky, členkové topánky, čižmy, kozačky – nech už vášmu dievčaťu vyberiete čokoľvek, musí si ich hlavne zamilovať. Čo je pri výbere najdôležitejšie? Pohodlie na prvom mieste, však? Pohodlné však nemusí znamenať nudné, ako sa to môže pri niektorých topánkach zdať.

Aké topánky kúpiť dievčaťu na jeseň 2022?

Čítať ďalej: Aké topánky kúpiť dievčaťu...

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Módny priemysel sa neustále vyvíja a s ním sa vyvíjajú aj módne značky. Značka adidas sa taktiež rokmi vyvíjala. Od skromných začiatkov v roku 1949 v bavorskom Nemecku sa z nej postupne stal športový gigant, ktorý sa rozrástol na druhú najväčšiu značku aktívneho oblečenia na svete. Adidas milujeme najmä pre ich ikonické tenisky Stan Smith, mikiny s logom, ale tiež tričká a športové oblečenie, ktoré nosia športovci po celom svete. Prečo sa teda oplatí adidas nosiť?

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Čítať ďalej: Topánky značky Adidas –...