Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned03292020

Aktualizovanépia, 24. jan 2020 11:15

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Ako efektívne propagovať stránky vášho online obchodu

( 1 x )
Kanál organického vyhľadávania je jedným z najdôležitejších na prilákanie návštevníkov na vaše stránky. Pre laikov je však správne nastavenie a optimalizácia webu náročná. Nehovoriac o trendoch, ktoré sa každým jedným rokom objavujú a je dobré ich pri tejto činnosti zohľadniť.

Čítať ďalej: Ako efektívne propagovať...

Cyprus – úžasný darček pre milovníkov cestovania

( 1 x )
Milujete cestovanie a baví vás spoznávanie exotických krajín celého sveta? Vtom prípade máme pre vás unikátnu ponuku. Môžete sa s nami vybrať na Cyprus. Ostrov, kde vás ofúkne jemný morský vánok, prekvapí krásna architektúra a prírodné krásy.

Čítať ďalej: Cyprus – úžasný darček pre...

Bariéry, ktoré vám môžu prekaziť vaše plány v podnikaní

( 1 x )
Trend zakladania vlastných spoločností sa zo dňa na deň zvyšuje. Dôvodom je nezávislosť a sloboda ľudí, ktorí dúfajú v lepšie zajtrajšky. Dobrý nápad alebo vynikajúca myšlienka vám však na rozbehnutie novej prevádzky určite nestačia.

Čítať ďalej: Bariéry, ktoré vám môžu...

Pripravte svojich tátošov na chladnejšie obdobie

( 1 x )
Zima sa pomaly blíži, takže sa musíte na ňu pripraviť. Človek si oblečie niekoľko vrstiev oblečenia, dá pár hrnčekov teplého čaju a môže vyraziť. Ale čo stroje, nevyhnutné doplnky našej modernej doby, bez ktorých by sme sa vôbec nezaobišli? Ako ich pripravíte na zimu, keď nemáte pre ne dlhý kabát ani baranicu?

Čítať ďalej: Pripravte svojich tátošov...

Život plný smiechu a radosti je vždy krajší

( 1 x )

Krása zohráva v našom živote veľmi dôležitú úlohu. Je to jedna z najpodstatnejších vecí, ktoré ovplyvňujú všetko v našom okolí, teda aj človeka. Rozlišujeme jej niekoľko druhov, no najvzácnejšia je tá vnútorná a vonkajšia. Záleží od toho, kto má aké hodnoty. Nevýhodou tej vonkajšej býva, že sa veľmi rýchlo pominie. Ak si však na svojej tvári zachováte krásny úsmev, budete nádherní vždy.

Čítať ďalej: Život plný smiechu a...