Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Trend! Rozprávkové motívy na detských ruksakoch

Prinútiť malé deti, aby nosili ruksak môže byť ťažké. Teda, aspoň dokým nenájdete kúsok, ktorý sami „schvaľujú“. V tom momente sa totiž všetko mení, a vy skôr môžete mať problém presvedčiť vašu ratolesť, aby ruksak odložilo do skrine aspoň pred spaním. Novodobým trendom sa však momentálne stali rozprávkové motívy na detských ruksakoch, ktoré vám môžu celý proces výberu i nosenia výrazne uľahčiť.

Trend! Rozprávkové motívy na detských ruksakoch

Čítať ďalej: Trend! Rozprávkové motívy...

Aké topánky kúpiť dievčaťu na jeseň 2022?

Tenisky, členkové topánky, čižmy, kozačky – nech už vášmu dievčaťu vyberiete čokoľvek, musí si ich hlavne zamilovať. Čo je pri výbere najdôležitejšie? Pohodlie na prvom mieste, však? Pohodlné však nemusí znamenať nudné, ako sa to môže pri niektorých topánkach zdať.

Aké topánky kúpiť dievčaťu na jeseň 2022?

Čítať ďalej: Aké topánky kúpiť dievčaťu...

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Módny priemysel sa neustále vyvíja a s ním sa vyvíjajú aj módne značky. Značka adidas sa taktiež rokmi vyvíjala. Od skromných začiatkov v roku 1949 v bavorskom Nemecku sa z nej postupne stal športový gigant, ktorý sa rozrástol na druhú najväčšiu značku aktívneho oblečenia na svete. Adidas milujeme najmä pre ich ikonické tenisky Stan Smith, mikiny s logom, ale tiež tričká a športové oblečenie, ktoré nosia športovci po celom svete. Prečo sa teda oplatí adidas nosiť?

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Čítať ďalej: Topánky značky Adidas –...

Prečo máme v obľube nákupné centrá?

Ak by sme hľadali niekoho na Slovensku, kto nikdy nenavštívil nákupné centrum, bola by to namáhavá úloha. Ľudia navštevujú nákupné centrá, aby si užili rôzne nákupy, stýkali sa a zabavili sa. Chodíme do nákupných centier aj preto, že ponúkajú nákupy na jednom mieste a šetria čas.

Prečo máme v obľube nákupné centrá?

Čítať ďalej: Prečo máme v obľube nákupné...

Náradie Wolfcraft je uznávané pre svoju vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť

Mnohí domáci majstri potrebujú elektrické náradie a jeho príslušenstvo. Známa rodinná firma Wolfcraft prispieva k distribúcii vysokokvalitného vybavenia. Aké riešenia poskytuje spoločnosť Wolfcraft svojim zákazníkom a prečo by ste si mali kúpiť jej tovar?

Náradie Wolfcraft je uznávané pre svoju vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť

Čítať ďalej: Náradie Wolfcraft je...