Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Dopravné nehody Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2

Pátranie po svedkoch dopravnej nehody na diaľnici D2MALACKY / BRATISLAVA 7. októbra 2014 - Policajti Diaľničného oddelenia PZ v Malackách hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo v pondelok 6.10.2014 o 08.40 h v 50 km diaľnice D2 v smere do Bratislavy. Podľa doteraz vykonaného šetrenia, vodič dosiaľ neznámeho vozidla červenej farby pri pripájaní z diaľnice D4 na diaľnicu D2 v smere do Bratislavy nedal prednosť v pravom pruhu jazdiacemu vodičovi vozidla Škoda Octavia combi striebornej farby. V snahe zabrániť zrážke, vodič vozidla Škoda Octavia náhle strhol riadenia, pričom sa dostal do šmyku, vozidlo sa stalo neovládateľným a ľavou časťou narazilo do stredových betónových zvodidiel. Následne bolo odrazené do zvodidiel na pravom okraji diaľnice a napokon čelne narazilo do piliera mostu.

V dôsledku dopravnej nehody vodič a spolujazdkyňa vo vozidle Škoda Octavia utrpeli zranenia, ktoré si vyžiadali prevoz do nemocnice. Po neznámom vodičovi neznámeho vozidla červenej farby, ktorý z miesta dopravnej nehody ušiel, polícia pátra.

V tejto súvislosti policajti vyzývajú svedkov uvedenej dopravnej nehody, aby sa policajtom prihlásili na čísle 158, prípadne informácie poskytli Diaľničnému oddelenie PZ v Malackách osobne alebo telefonicky na čísle 0961513855.
zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť