Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Dopravné nehody Tragická dopravná nehoda v Malackom okrese

Tragická dopravná nehoda v Malackom okrese

( 1 x )

Tragická dopravná nehoda medzi Lozornom a Malackami, 8.10.2014MALACKY / BRATISLAVA 8. októbra 2014 - Tragicky sa skončila dopravná nehoda, ku ktorej prišlo v stredu 8.10.2014 krátko po 08.00 h na ceste I/2 medzi obcami Lozorno a Malacky.

Podľa doterajšieho šetrenia na mieste nehody, dosiaľ neznámy vodič osobného motorové vozidla Toyota Corolla jazdiaci od obce Lozorno smerom na Malacky, vošiel z dosiaľ nezistených príčin do protismernej časti vozovky, kde došlo k zrážke s protiidúcim nákladným vozidlom Volvo. V dôsledku zrážky došlo k vznieteniu vozidla Toyota Corolla, v ktorom zostal zakliesnený jeho vodič.

Privolané záchranné zložky aj napriek vynaloženému úsiliu už vodičovi pomôcť nedokázali. Jeho identitu policajti v súčasnosti zisťujú. 39-ročný vodič vozidla Volvo vyviazol bez zranení, vykonaná dychová skúška u neho požitie alkoholu vylúčila. Materiálna škoda, ktorá v dôsledku dopravnej nehody na vozidlách vznikla, bola predbežne odhadnutá vo výške 5.000,- €. Presné príčiny a okolnosti tejto dopravnej nehody, ako aj miera zavinenia budú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Poverený príslušník PZ začal v tomto prípade trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. 

Polícia opätovne apeluje na vodičov, aby v súvislosti s jesenným počasím, kedy sa na cestách môžu stretnúť s hmlou či klzkou vozovkou, zvýšili svoju pozornosť a dôsledne dbali na dodržiavanie dopravných predpisov. Vodičov preto vyzývame, aby rýchlosť jazdy za každých okolností prispôsobili stavu a povahe vozovky, svojim schopnostiam a vlastnostiam vozidla. Zodpovedným prístupom a dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky vodiči predídu neželaným a tragickým následkom na cestách.

zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť