Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy Avíza a pozvánky INTERBEAUTY nielen o kráse tela, ale aj duše

INTERBEAUTY nielen o kráse tela, ale aj duše

BRATISLAVA 2. októbra 2015 - Leto zanechalo následky na pleti takmer každej ženy. Slaná a chlórovaná voda, slnečné žiarenie, cestovanie a zmeny klímy boli pre pokožku i vlasy záťažou a práve s príchodom jesene nastáva najlepší čas na nápravu.

INTERBEAUTY nielen o kráse tela, ale aj duše

Veľtrh krásy INTERBEAUTY v bratislavskej Inchebe od 1. do 3. októbra prinesie bohatý výber produktov pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy a nechty a okrem kozmetických noviniek predstaví trendy v líčení a v úprave vlasov na jeseň a zimu. INTERBEAUTY doplnia veľtrhy ESOTERIKA a BIOSTYL, ktoré návštevníkom priblížia zásady zdravého životného štýlu.  Na ploche 8 000 m2 sa celkovo predstaví 200 vystavovateľov zo štyroch krajín.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, stužkové, birmovky, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, športové a spoločenské podujatia a iné...

Krása ženy nezávisí len od jej výzoru, ale vychádza najmä zo psychickej pohody a spokojnosti samej so sebou. Aj preto sa premiérovo mediálnym partnerom veľtrhu stal portál Ženy v meste, ktorý chce povzbudiť ženy, aby hovorili aj o témach, ktoré im komplikujú život. Návštevníčky veľtrhu sa na Interbeauty budú môcť stretnúť s redaktorkami portálu a nahliadnuť do zákulisia jeho fungovania. Ženy v meste tiež prichystali zmenáreň, ktorú naživo podstúpi známa osobnosť – Patrícia Garajová Jarjabková. Šéfredaktorka portálu si okrem toho na Interbeauty pozve niekoľko zaujímavých žien, s ktorými sa bude rozprávať o tom, aké dôležité je nebáť sa urobiť veľké rozhodnutia či ako začať podnikať aj v neskoršom veku a rozvinúť dobrý podnikateľský nápad.

Ponuku vystavovateľov tradične doplní množstvo prestížnych súťaží. Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Medzinárodný nail festival Zlaté ruky Slovenskej republiky, celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov INTERBEAUTY TROPHY 2015 a Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe sa postarajú o inšpiráciu v priamom prenose. Súčasťou programu je aj vyhodnotenie 9. ročníka súťaže Vizáž roka 2015, ktoré doplní módna prehliadka odevného dizajnu Strednej umeleckej školy Trenčín.

Návštevníčky sa na INTERBEAUTY okrem iného dozvedia, ako zo seba líčením vykúzliť femme fatale a osvoja si zásady tzv. kontúrovania tváre. Nanášanie nahého make-upu ukáže Eliška Pichoňská, ambasádorka kozmetickej značky Guerlain.

Interbeauty ponúkne výber z tisícov kozmetických produktov pre upravený vzhľad. Návštevníčky sa môžu tešiť na uvedenie novej vlasovej kozmetiky SENS.US. Novinkou vo vlasovej kozmetike bude tiež exkluzívny stylingový rad Kardashian Beauty. Dlhú cestu za posledné roky prešiel aj vývoj v oblasti produktov na nechty. Interbeauty predstaví novú generáciu gélových lakov na nechty EPIX od značky Orly, ktoré sa za niekoľko minút vytvrdia na vzduchu bez použitia lampy. Návštevníčky sa môžu tešiť aj na ponuku ázijskej kozmetiky s obsahom nezvyčajných ingrediencií ako fazuľka mungo či slimačí sekrét. Revolučnou novinkou je cukrová pasta Cleopatra, ktorá predstavuje najšetrnejší spôsob dlhodobejšieho odstraňovania chĺpkov na svete.

V lete dostali poriadne zabrať aj naše chodidlá. Hladká a jemná pokožka, upravené nechty a najmä chôdza bez bolestí spôsobených nesprávnymi topánkami a vysokými podpätkami, nie sú samozrejmosťou. Najúčinnejší spôsob, ako na krásne a zdravé chodidlá, je pravidelná pedikúra. Trendy v pedikérskej praxi, nové prístroje, kozmetika a ukážka suchej pedikúry sú súčasťou Odborného podologického dňa, ktorý je jednou z noviniek na veľtrhu Interbeauty.

Veľtrh Intebeauty budú tradične sprevádzať veľtrhy ESOTERIKA a BIOSTYL, ktoré priblížia zásady zdravého životného štýlu. Okrem množstva produktov v biokvalite sa návštevníci môžu tešiť na zaujímavé prednášky odborníkov na medicínu, psychológiu a osobný rozvoj, ktoré ich inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou. Ako sa zbaviť negatívnosti; amazonské rastliny v alternatívnej medicíne; ako prežiť krízu; tantra v dennom živote; rakovina vo svetle psychosomatickej medicíny; nie je jogurt ako jogurt – to sú len niektoré zo širokého spektra pripravovaných tém. Pre veľký úspech počas vlaňajšieho ročníka sa do Incheby vracia škola mágie Santeria. Návštevníci môžu počas Dňa Santerie absolvovať rýchlokurzy veštenia z tarotu a mágie.

Interbeauty, Esoterika a Biostyl sú otvorené od 1. do 3. októbra od 10:00 do 18:00. Cena vstupného je 6 eur; zľavnené vstupné (študenti, dôchodcovia) je vo výške 4 eurá.

Viac na FB stránke Incheba Expo Bratislava: https://www.facebook.com/incheba

zdroj: Incheba Expo Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť