Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pia12082023

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Módny priemysel sa neustále vyvíja a s ním sa vyvíjajú aj módne značky. Značka adidas sa taktiež rokmi vyvíjala. Od skromných začiatkov v roku 1949 v bavorskom Nemecku sa z nej postupne stal športový gigant, ktorý sa rozrástol na druhú najväčšiu značku aktívneho oblečenia na svete. Adidas milujeme najmä pre ich ikonické tenisky Stan Smith, mikiny s logom, ale tiež tričká a športové oblečenie, ktoré nosia športovci po celom svete. Prečo sa teda oplatí adidas nosiť?

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Adidas neustále inovuje

Adidas sa rovnako zameriava na inovácie a vývoj nových technológií ako na spokojnosť svojich zákazníkov. Všetko si však vyžaduje čas. Značka v posledných rokoch prišla s technológiou Boost pre topánky série Y3, ktorá v podstate kompletne ovplyvnila a zmenila trh s obuvou. Technológia boost je inovatívna technológia tlmenia, ktorá v podrážke využíva termoplastický polyuretánový materiál. Ten slúži na zlepšenie absorpcie nárazov pri behu alebo pri chôdzi. Pri stlačení sa tak podošva topánky vráti späť do pôvodnej podoby. To z adidas obuvi robí rozhodne jedny z najpohodlnejších kúskov, ktoré sa momentálne nachádzajú na celosvetovom trhu.

Obuv prispôsobuje profesionálom

Adidas tenisky však v sebe spájajú omnoho viac ako len pohodlie a technológie. Športová obuv adidas sa vyrába po diskusii so športovcami a zvážení ich preferencií a požiadaviek v ich konkrétnych športových disciplínach. Presne to je jeden z dôvodov, prečo športoví hráči neustále podporujú topánky tejto značky, a tiež prečo je adidas sponzorom rôznych druhov športových podujatí. Napríklad bývalý futbalista David Beckham miluje adidas a tenisky od tejto značky nosí takmer celý život. Basketbalista James Harden zase propaguje svoju vlastnú radu basketbalových topánok Harden. Tenisky adidas však miluje napríklad aj tenista Novak Djokovič. Tu je jasne vidieť, že aby značka mohla mať v každom druhu športu topánky hodné profesionálnych hráčov, musí s nimi neustále a naozaj úzko spolupracovať.

Topánky značky Adidas – prečo sa oplatí ich mať?

Adidas predstavuje štýl

Počas nástupu modernej rapovej subkultúry sa značka zapísala do histórie svojím elegantným a minimalistickým dizajnom. Rapper Run-DMC spieval pieseň „My Adidas“ pred 40 000 divákmi na živom koncerte s topánkou adidas v ruke! Niekoľko ďalších rapperov ako Beastie Boys alebo Snoop Dogg boli tiež veľkými fanúšikmi topánok tejto značky. Tým vytvorili priaznivý imidž značky a dostali produkty adidas medzi naozaj veľký počet svojich hudobných fanúšikov. Toto šialenstvo podporil aj Kanye West, ktorý je momentálne jedným z najvplyvnejších spevákov na svete. V spolupráci so značkou adidas dokonca vytvoril aj vlastnú sériu topánok Yeezy, ktorá je obľúbená medzi jeho fanúšikmi, najmä tínedžermi. V každom prípade podporil nielen predaj obuvi, ale tiež samotného oblečenia a doplnkov.

Aj vďaka obrovskému dopytu po výrobkoch značky adidas, ktorými sú stále primárne ich tenisky, nájdete kúsky od tejto športovej značky v podstate všade, kam sa pozriete. Pokiaľ však chcete mať istotu, že kupujete pravé tenisky, nakupujte vždy u overených distribútorov a predajcov, ako je napríklad CCC. Okrem iného tu nájdete naozaj široký sortiment adidas tenisiek.

Značka, ktorá je súčasťou histórie

Historicky bola značka súčasťou mnohých významných momentov. Americký šprintér Jesse Owens napríklad bežal na letných olympijských hrách v roku 1936 v páre svojich obľúbených adidas tenisiek. Nosil ich aj nemecký futbalový tím, ktorý v roku 1954 vyhral Majstrovstvá sveta vo futbale. Počas letných olympijských hier v rokoch 1972 a 1984 malo tieto topánky viac ako 80% súťažiacich športovcov. Kvôli takému historickému významu v športe je pre modernú generáciu športovcov značka adidas a jej tenisky naďalej voľbou číslo jeden, a to platí pre väčšinu profesionálnych ale aj amatérskych športovcov.

Zdroj foto: vlastné / ccc.blog.eu

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť