Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pon04152024

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy Kultúra Koncerty, festivaly, krsty Horkýže Slíže a Tři sestry sa v Bratislave stretnú v rámci Bratia a sestry tour 2015 + súťaž o vstupenky

Horkýže Slíže a Tři sestry sa v Bratislave stretnú v rámci Bratia a sestry tour 2015 + súťaž o vstupenky

BRATISLAVA 8. septembra 2015 - Jedinečné turné skupín Horkýže Slíže a Tři sestry sa bude konať v bratislavskej HANT Aréne dňa 10.10.2015 o 19.00 hod. pod organizátorskou taktovkou Topfest, s.r.o. pod názvom BRATIA A SESTRY TOUR 2015.

Horkýže Slíže a Tři sestry sa v Bratislave stretnú v rámci Bratia a sestry tour 2015 + súťaž o vstupenky

Spojenie mimoriadne obľúbenej slovenskej punk rockovej kapely Horkýže Slíže a obľúbenej českej punkovej kapely Tři Sestry umocní aj ich hosť - hudobná skupina Bijouterrier, ktorá hrá hardcore teatro punk. Všetci fanúšikovia punkovej muziky z Košíc a okolia sa teda môžu tešiť na poriadny nátresk, z ktorého budú mať nepochybne fantastický zážitok!

Horkýže Slíže je slovenská punk rocková hudobná skupina ktorá vznikla 4. novembra 1992 v Nitre. Jej štýl sa postupne s vydávaním albumov menil, od tvrdého rocku s humornými textami, neskôr na soft rock. Všeobecne sa dá klasifikovať aj ako comedy rock, býva tiež označovaný ako naivný punk. Skupina Horkýže Slíže získala dvakrát platinovú platňu. Členmi kapely sú: Peter Hrivňák (Kuko) – spev, basová gitara, Mário Sabo (Sabotér) - gitara, sprievodný spev, Juraj Štefánik (Doktor) - gitara, sprievodný spev a Marek Viršík (Vandel) - bicie, sprievodný spev. Kapela dovedna vydala 10 albumov (V rámci oného, Vo štvorici po opici, Ja chaču tebja, Festival Chorobná, Kýže sliz, Alibaba a 40 krátkych songov, Ritero Xaperle Bax, Ukáž tú tvoju ZOO, 54 dole hlavou a St. Mary Huana Ganja a sú autormi skladieb ako "Silný refrén", "R'n'B soul", "Bernardín", "Vianočná", "Emanuel Bacigala", "Atómový kryt", "Motorkárska" a mnoho ďalších.

Horkýže slíže - Mám v p... na lehátku

web kapely: www.horkyzeslize.sk

Tři sestry je obľúbená česká hudobná skupina hrajúca pôvodne punk. Neskôr inklinovala k rôznym hudobných štýlom hudby ako rock, punkrock, občas i metal až po hardcore. Textárom, hlavným spevákom a najznámejšou osobnosťou kapely je Lou Fanánek Hagen, vlastným menom František Moravec, ďalšími členmi sú Veronika Borovková, Tomáš Doležal a ďalší. Niekedy sa štýl tejto kapely označuje aj ako pubrock pre ich texty s krčmovou tématikou.

Tři sestry - Modlitba pro partu

web kapely: www.trisestry.cz

Hosťom turné je Hardcore Teatro Punková kapela Bijouterrier, ktorej producentom a patrónom je Spevák skupiny Horkýže Slíže Peter Hrivňák alias "Kuko". Ich debutový album sa volá Ladies&Gentlemen.Členmi kapely sú: Alena „Pajta“ Pajtinková alias Zita Rigondeaux (spev), Ivan „Ajala“ Matejovič alias Vojtech Ujlaky (spev), Tomáš Lobb alias Gejza Pandou (gitara), Peter „Sanchez“ Saniga alias Valentín Rozsa (basová gitara) a Ivan „Iwiak“ Matejovič ml. alias Imrich Ujlaky (bicie).

BIJOUTERRIER feat. VILÉM ČOK - Prečo plačeš Vilém?

web kapely Bijouterrier: www.bijouterrier.sk


Koncertné turné sa predstaví v troch mestách Slovenska:
- 8.10.2015 o 19.00 hod. - Multihala Košice
- 9.10.2015 o 19.00 hod. - Aréna Poprad
- 10.10.2015 o 19.00 hod. - HANT Aréna, Bratislava

Facebook Bratia a sestry tour: https://www.facebook.com/events/1608344889430586/

Predpredaj na:
https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/4263/bratia-a-sestry-tour
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21191
www.zijemehudbou.sk /lístky s dizajnom turné/

zdroj: Topfest, s.r.o., Wikipedia

SÚŤAŽ o 2x2 vstupenky na BRATIA A SESTRY TOUR 2015 v Bratislave!

Ako sa súťaže zúčastniť?

Pre Vašu účasť v súťaži stačí verejne ZDIEĽAŤ plagát BRATIA A SESTRY TOUR 2015 vo Vašom Facebook-ovom profile, ktorý sme umiestnili na Facebook stránke Bratislive.sk.

Horkýže Slíže a Tři sestry sa v Bratislave stretnú v rámci Bratia a sestry tour 2015 + súťaž o vstupenky

Nie ste na Facebook-u a chcete súťažiť? Stačí, keď priamo pod tento článok pridáte do komentárov "bratia a sestry tour 2015 Bratislava" a budete taktiež zaredení do súťaže. :)


Do kedy sa súťaží?

Súťaž o 2x2 vstupenky na BRATIA A SESTRY TOUR 2015 v Bratislave trvá do piatku 2.10.2015 do 22:00 hod. Dňa 3.10.2015 vylosujeme 2 výhercov, ktorí získajú po 2 vstupenky na tento bratislavský koncert.

Mená výhercov uverejníme na FB Bratislive.sk. Výhercov budeme kontaktovať priamo na Facebook-u, alebo cez e-mail. Výhercom výhru zašleme poštou.

Pre účasť v súťaži súhlasíte so všeobecnými podmienkami na účasť v súťažiach portálu Bratislive.sk.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť