Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Šport Futbal Bezpečnostné opatrenia počas futbalového zápasu ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha

Bezpečnostné opatrenia počas futbalového zápasu ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha

( 1 x )
SK Slovan Ba logo with Stars copyBRATISLAVA 23. októbra 2014 - V súvislosti s konaním sa futbalového zápasu Európskej ligy UEFA 2014/2015 medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a AC Sparta Praha, ktorý sa odohrá 23. 10. 2014 vo večerných hodinách na štadióne Pasienky, pripravilo Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave opatrenia bezpečnostného charakteru.  

Cieľom týchto opatrení je zabezpečiť ochranu verejného poriadku, ochranu života, zdravia a majetku občanov, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky pred, počas a po ukončení futbalového zápasu na území hlavného mesta Bratislavy.

Vzhľadom na to, že ide o podujatie s osobitným režimom, do bezpečnostných opatrení bude vyčlenený potrebný počet policajtov poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície.V súvislosti s futbalovým zápasom by účastníci cestnej premávky mali rátať aj s určitými dopravnými obmedzeniami, ktoré sú orientované predovšetkým na okolie štadiónu na Pasienkoch, predovšetkým na uliciach Trnavská, Bajkalská, Tomašikova a Vajnorská. 

Od dnešného poludnia až do ukončenia bezpečnostných opatrení nebude možný vjazd pre motorové vozidlá na hlavné parkovisko pri štadióne na Pasienkoch od Trnavskej cesty. Priestor bude vyhradený pre motorové vozidlá fanúšikov a hostí. S čiastočnými dopravnými obmedzeniami musia vodiči na nevyhnutne potrebný čas počítať aj v okolí Hlavnej železničnej stanice, kde je plánovaný príchod časti fanúšikov hostí a následne na trase ich presunu medzi železničnou stanicou a štadiónom na Pasienkoch. 

S cieľom zabrániť kolíziám v cestnej premávke a zabezpečiť ochranu života, zdravia a majetku fanúšikov a všetkých účastníkov cestnej premávky budú policajti po celý čas bezpečnostného opatrenia dopravno - bezpečnostnú situáciu monitorovať. Vzhľadom na jej vývoj sme pripravení operatívne reagovať a uzatvoriť ulice tak, aby došlo čo k najmenšiemu narušeniu plynulosti cestnej premávky. O prípadných dopravných obmedzeniach budeme verejnosť včas informovať.zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť