Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pon04152024

Aktualizovanéštv, 02. nov 2023 14:34

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Spoločnosť showbiz Skupina IMT Smile vydala nový album s názvom Na ceste 1979

Skupina IMT Smile vydala nový album s názvom Na ceste 1979

BRATISLAVA 14. marca 2015 - Jubilejný desiaty radový album kapely IMT Smile je na svete. Volá sa Na ceste 1979 a obsahuje desať skladieb. Fanúšikovia jednej z najúspešnejších tuzemských skupín súčasnosti majú dôvod na radosť. Kapela IMT Smile nahrala po troch rokoch nový album Na ceste 1979.

Skupina IMT Smile vydala nový album s názvom Na ceste 1979

„Na albume sme pracovali intenzívne skoro dva roky. Všetky skladby vznikli v našom nahrávacom štúdiu Valec. Niektoré hneď, s niektorými sme sa hrali aj niekoľko mesiacov. Názov albumu je inšpirovaný textom skladby Cesty II. triedy, pričom číslo 1979 predstavuje rok môjho narodenia, odkedy som stále na nejakej ceste,“ prezradil líder skupiny Ivan Tásler.

Skupina IMT Smile vydala nový album s názvom Na ceste 1979
Na albume sa nachádza 10 skladieb, medzi ktorými nechýba hit Cesty II. triedy, pieseň S.O.S. obsahujúca recitál herečky Zuzany Fialovej, či najnovšia romantická skladbe Pri Tebe. Hudbu ku všetkým skladbám zložil Ivan Tásler. Okrem toho napísal aj text piesne Pravda pred sebou. Texty zvyšných piesní pochádzajú z pera renomovaného textára Vlada Krausza, ktorý s kapelou spolupracuje od ich debutového albumu Klik-Klak.

Album Na ceste 1979 vychádza v krásnom papierovom digipacku, o ktorého dizajn sa postarala Mili Vigerova. Skupina ho týždeň po vydaní predstaví aj naživo na svojom turné s názvom Na ceste tour.
Skupina IMT Smile vydala nový album s názvom Na ceste 1979

Vstupenky na turné si fanúšikovia môžu zakúpiť v predajniach ticketportal alebo na webe ticketportal.sk.

IMT Smile – Na ceste 1979

Deezer: https://www.deezer.com/album/9735262
Spotify: https://play.spotify.com/album/6KJEjCbUALGGHWmEEjGSSF
iTunes: https://itunes.apple.com/sk/album/na-ceste-1979/id968076156

IMT Smile – Pri Tebe

IMT Smile – Cesty II. triedy

IMT Smile – S.O.S.

Facebook IMT Smile: https://www.facebook.com/pages/IMT-SMILE/141239721276?fref=ts
web: www.imtsmile.com

zdroj: Marek Kučera, Universal Music s.r.o., autor obalu: Mili Vigerova, fotografie: Martin Trenkler & Katarína Orešanská

NEPREHLIADNITE: Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre obchodné zastupovanie. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu Bratislive.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.bratislive.sk/pracovne-ponuky/703-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-bratislive-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu NITRAONLINE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Nitraonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info (zavináč) nitraonline.sk, alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť