Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Z okolia Polícia v obci Záhorská ves zabránila mužovi v ohrozovaní susedov guľovou zbraňou

Polícia v obci Záhorská ves zabránila mužovi v ohrozovaní susedov guľovou zbraňou

Polícia v obci Záhorská ves zabránila mužovi v ohrozovaní susedov guľovou zbraňouZÁHORSKÁ VES / BRATISLAVA 18. júna 2015 - Polícia vyšetruje okolnosti, za akých došlo v stredu 17.6.2015 vo večerných hodinách k streľbe na ulici Lucie Poppovej v obci Záhorská Ves.

Podľa doterajších informácií sa na dvore jedného z rodinných domov mal 53 ročný muž, ozbrojený krátkou guľovou zbraňou, vyhrážať fyzickou likvidáciou osobám nachádzajúcim sa v tom čase v susednom dome.


BRATISLIVE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Bratislive.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Bratislive.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu BRATISLIVE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Bratislive.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087Zo zbrane mal údajne na dvore rodinného domu muž aj minimálne raz vystreliť. Z dôvodu obavy o svoj život a zdravie susedia oznámili túto skutočnosť na linke 158, pričom v krátkom čase boli na mieste hliadky PZ, ktoré muža v súlade so zákonom obmedzili na osobnej slobode a zabránili mu v ďalšom protiprávnom konaní.

Muža, ktorý na mieste javil známky požitia alkoholických nápojov, následne obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na príslušný útvar Policajného zboru. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu násilia proti skupine obyvateľov.

Bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné v súčasnosti poskytnúť.

zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť