Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Pátrania Nezvestnú 15-ročnú Nikolu Uhliarovú našli, rozsiahla pátracia akcia sa skončila

Nezvestnú 15-ročnú Nikolu Uhliarovú našli, rozsiahla pátracia akcia sa skončila

Nezvestnú 15-ročnú Nikolu Uhliarovú našli, rozsiahla pátracia akcia sa skončilaBRATISLAVA 16. marca 2015 - Policajti žiadali verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej Nikole Uhliarovej, nar. 05.08.1999, trvale bytom Zvolen, Novozámocká ul. č. 28, bez prihlásenia Bratislava, Studenohorská č. 45, ktorá bola nezvestná od 14.3.2015 od 18.50hod, kedy bola naposledy videná na Malokarpatskej ulici v Bratislave svojim priateľom, s ktorým sa mali rozísť. Po odchode priateľa na autobus nezvestná napísala svojej matke SMS správu, z textu ktorej vzniklo podozrenie, že si chce siahnuť na život. Od uvedeného času mala mobilný telefón nedostupný, nedala o sebe nepodala žiadnu správu a nebolo známe miesto jej pohybu, či pobytu.
Nezvestnú 15-ročnú Nikolu Uhliarovú našli, rozsiahla pátracia akcia sa skončila
Policajti viacerých zložiek Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV intenzívne pátrali po nezvestnej Nikole Uhliarovej, pričom o spoluprácu pri pátraní požiadali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru SR, mestskú políciu, na pátraní participovali aj príslušníci Dobrovoľného hasičského a záchranného zboru a dokonca aj za využitia vrtuľníka, hipologov, kynológov sa pátralo na miestach, ktoré mala nezvestná rada. Išlo najmä o priľahlý les v mestskej časti Lamač, Záhorskú Bystricu a jej okolie, prepátrané boli aj polorozpadnuté a opustené budovy, ako aj miesta verejnosti dostupné.

Bol predpoklad, že nezvestná Nikola Uhliarová by sa mohla zdržiavať v niektorom z nákupných centier na území Bratislavy, nakoľko bola krátko pred polnocou dňa 14.3.2015 videná v hypermarkete na Zlatých Pieskoch. (viď foto nezvestnej, ktorú zachytila priemyselná kamera). Nebola však vylúčená ani verzia, že odišla stopom alebo vlakom mimo územia Bratislavy.

Z uvedeného dôvodu polícia žiadala o pomoc aj širokú verejnosť pohybujúcu sa bratislavských v nákupných centrách, v ubytovacích zariadeniach, prostriedkov MHD, vlakoch, ako aj ľudí, ktorí nezvestnú akýmkoľvek spôsobom poznali, aby svojimi informáciami dopomohli k vypátraniu nezvestnej Nikoly Uhliarovej.

Až dnes 16.3.2015 bolo pátranie odvolané. Menovaná bola dnes pred 10.00 hod. vypátraná na základe informácií od ženy, ktorá políciu kontaktovala prostredníctvom bezplatnej linky 158 potom, čo dievča na základe medializácie spoznala v autobuse linky 63 na železničnej stanici v Lamači. Po preverení tejto informácie policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave dievča eskortovali na príslušné oddelenie polície a ktorú si následne prevezme zákonný zástupca dievčaťa.
zdroj a fotografie: KR PZ Bratislava

NEPREHLIADNITE: Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu, ale najmä pre obchodné zastupovanie. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní alebo v obchodnom zastupovaní portálu Bratislive.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Viac tu: https://www.bratislive.sk/pracovne-ponuky/703-manazer-obchodny-zastupca-redaktor-fotograf-portalu-bratislive-sk

Staňte sa spolutvorcom portálu BRATISLIVE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Bratislive.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť