Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Pátrania Lúpež na Trnavskom mýte

Lúpež na Trnavskom mýte

( 1 x )

Lúpež na Trnavskom mýteBRATISLAVA 18. októbra 2014 - Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi, ktorý v sobotu 18. 10. 2014, v čase okolo 01:30 hod pri billboarde na Trnavskom mýte v Bratislave pri vjazde na parkovisko, násilím, pod hrozbou použitia noža, obral 30-ročného muža o mobilný telefón. Lúpež sa zaobišla bez zranení. 

Páchateľ bol vysoký približne 190cm, chudej postavy, tmavšej pleti, asi 3cm dlhé tmavé vlasy. Oblečené na sebe mal modré rifle, biele tričko s neznámym popisom neznámej farby, čierny kabát alebo bundu dlhú do pása. V tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže.

V prípade, ak si niektorí občania všimli v inkriminovanom čase na Trnavskom mýte akékoľvek podozrivé konanie osoby, smer úniku páchateľa, žiadame ich, aby nám informácie poskytli na bezplatnej linke polície 158, prípadne tak môžu urobiť osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

 

zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť