Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Na bratislavskej pošte sa z uzatvorenej obálky vysypal neznámy biely prášok

Na bratislavskej pošte sa z uzatvorenej obálky vysypal neznámy biely prášok

Na bratislavskej pošte sa z uzatvorenej obálky vysypal neznámy biely prášokBRATISLAVA 2. júla 2015 - Vo štvrtok 2.7.2015 v čase krátko pred 8.00 h prijala polícia na linke 158 oznámenie o podozrivom bielom prášku, ktorý sa vysypal z uzatvorenej obálky v priestoroch pošty Bratislava 1 so sídlom na Námestí SNP v Bratislave. Z uvedeného dôvodu boli na miesto nálezu okrem príslušníkov Policajného zboru vyslaní aj príslušníci Hasičského zboru, ktorí pre účely rozboru podozrivý materiál zaistili do špeciálneho kontajnera. Miesto nálezu je v súčasnosti zabezpečené políciou.

Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave už má k dispozícii správu o predbežnom výsledku analýzy z Úradu verejného zdravotníctva SR. Na základe vykonanej skríningovej analýzy sa prítomnosť Bacillus anthracis vo vzorke nedokázala. Poverený príslušník PZ v uvedenom prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu šírenia poplašnej správy.
zdroj: KR PZ Bratislava
BRATISLIVE.SK hľadá spolupracovníkov!

Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov pre obchodné zastupovanie, na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu. Príp. ak sa venujete, alebo poznáte niekoho, kto by rád pracoval ako obchodný zástupca pre portál Bratislive.sk s bezkonkurenčnými províziami, resp. ak poznáte niekoho, kto sa venuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v tvorbe zaujímavých videí, video relácii, fotoreportáží, dopisovaní pre portál Bratislive.sk, ozvite sa.

Tel.: 0903 671 087

e-mailTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Staňte sa spolutvorcom portálu BRATISLIVE.sk!

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Bratislive.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo telefonicky na: 0903 671 087.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť