Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Bratislavčan spreneveril 27 služobných áut Ministerstva hospodárstva

Bratislavčan spreneveril 27 služobných áut Ministerstva hospodárstva

Bratislavčan spreneveril 27 služobných áut Ministerstva hospodárstvaBratislava, 14. 11. 2014: Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave obvinil z obzvlášť závažného zločinu sprenevery 28-ročného Dominika V. z Bratislavy.  

Podľa doposiaľ vykonaných vyšetrovacích úkonov mal obvinený 28-ročný Dominik V. z Bratislavy, v časovom rozmedzí od augusta 2013 do apríla 2014 spreneveriť celkom 27 služobných cestných motorových vozidiel Ministerstva hospodárstva SR v obstarávacej hodnote 775.000,-€, ktoré mal v zmysle pracovnej zmluvy ako aj pracovnej náplne riadne zverené za účelom ich správy, opravy, údržby a prideľovania zamestnancom Ministerstvom hospodárstva SR.( Išlo o vozidlá značiek VW Golf, VW Passat, VW Caravelle, Peugeot 407, Citroen C-Zero, Kia Ceed, Škoda Octavia, Audi A6.) 

Z celkového počtu 27 služobných cestných motorových vozidiel 19 z nich odpredal fyzickým aj právnickým osobám, pričom peniaze získané z predaja si ponechal pre vlastnú potrebu. Pri ďalších 7 služobných motorových vozidlách vykonal úkony smerujúce k predaju týchto vozidiel a jedno vozidlo sa pokúsil predať. 

Z celkového počtu 27 služobných cestných motorových vozidiel sú doposiaľ 4 z nich v pátraní ( ide o vozidlá zn. VW Passat EČV:BA-O63NK, zn. VW Golf EČV:BA-630VE, zn.VW Passat EČV:BA-251UU, zn. Audi A6 EČV:BA-258NA), zvyšnými vozidlami v súčasnosti už disponuje Ministerstvo hospodárstva SR. 

Výška škody , ktorú mal obvinený spôsobiť Ministerstvu hospodárstva SR, bola vyčíslená na sumu 174.432,-€. Obvinenému hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť