Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Ostatné Bratislavskí vodiči, pozor! Mimoriadna kontrola disciplinovanosti za volantom

Bratislavskí vodiči, pozor! Mimoriadna kontrola disciplinovanosti za volantom

( 1 x )

Bratislavskí vodiči, pozor! Mimoriadna kontrola disciplinovanosti za volantomBRATISLAVA 16. októbra 2014 - S cieľom pozitívne ovplyvniť bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky a eliminovať počet dopravných nehôd s následkami na životoch a zdraví sa policajti Krajského dopravného inšpektorátu KR PZ v Bratislave počas štvrtka, 16. 10. 2014, zamerajú na disciplinovanosť vodičov jazdiacich na cestách Bratislavského kraja. 

Počas kontroly v čase od 15.30 h do 17.30 h sa dopravní policajti zamerajú najmä na kontrolu dodržiavania zákazu používania telefónneho prístroja počas vedenia vozidla okrem telefonovania s použitím systému „voľné ruky“ a dodržiavaniu zákazu vykonávania inej obdobnej činnosti ktorá nesúvisí s vedením vozidla. 

Kontrolovať budú dodržiavanie požívania alkoholických nápojov a iných návykových látok vodičmi vozidiel pred alebo počas jazdy, rovnako bude kontrola zameraná aj na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky nemotorovými účastníkmi, ako aj rešpektovanie ustanovení pravidiel cestnej premávky týkajúcich sa povinnosti vodičov voči chodcom. Kontrolovať sa bude aj technická spôsobilosť vozidiel, dodržiavanie povinnosti prevádzkovateľov vozidiel podrobovať vozidlá prevádzkované na pozemných komunikáciách pravidelnej technickej a emisnej kontrole vozidiel. 


zdroj: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť