Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

ned09242023

Aktualizovanépia, 16. dec 2022 14:27

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Krimi - policajné správy Krádeže a vlámania Lúpežné prepadnutie v pobočke banky na Seberíniho ulici v Bratislave

Lúpežné prepadnutie v pobočke banky na Seberíniho ulici v Bratislave

Lúpežné prepadnutie v pobočke banky na Seberíniho ulici v BratislaveBRATISLAVA 13. októbra 2014 - Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II pátrajú po dosiaľ neznámom páchateľovi pondeľňajšieho lúpežného prepadnutia v pobočke banky na Seberíniho ulici v Bratislave. Ozbrojený páchateľ krátkou zbraňou vstúpil do pobočky banky v čase okolo 15.30 hod. v pondelok 13.10.2014, kde od tam nachádzajúcich sa zamestnancov žiadal o vydanie finančnej hotovosti. Po zmocnení sa peňazí spolu s farbiacim balíčkom na bankovky ušiel na dosiaľ neznáme miesto. V čase prepadu sa v priestoroch pobočky nenachádzal žiaden klient, lúpež sa zaobišla bez zranení.

K popisu páchateľa: Zdanlivý vek muža je približne 30 rokov, štíhlej postavy, vysoký asi 185 cm. Tvár si prekrýval okuliarmi, na hlave mal šiltovku, kapucňu z mikiny modrej farby. Na sebe mal rifle, so sebou tmavý ruksak, ozbrojený krátkou guľovou zbraňou. Páchateľ môže byť v súčasnosti zafarbený od farby slúžiacej na znehodnotenie bankoviek.

V prípade, ak si občania všimli na Seberíniho ulici v Bratislave v popoludňajších hodinách unikajúceho muža, prípadne akékoľvek podozrivé konanie osoby, žiadame ich, aby nám informácie poskytli na bezplatnom čísle polície 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.
zdroj a fotografia: KR PZ Bratislava

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť