Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pon03252019

Aktualizovanépia, 22. feb 2019 21:50

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Kvalita plus reklama sa rovná úspech v podnikaní

( 1 x )
Aby ste so svojimi výrobkami uspeli na trhu, potrebujete ponúkať kvalitu. No ani kvalitný výrobok často nestačí. Budete potrebovať správne zacielenú reklamu. Poradíme vám, ako sa zviditeľniť na internete a čo budete potrebovať na výrobu reklamných predmetov.

Čítať ďalej: Kvalita plus reklama sa...

Chystáte sa založiť s.r.o.? Nezabudnite na jej sídlo

( 1 x )
Rozbehnúť úspešné podnikanie si vyžaduje čas, dostatok financií a trpezlivé vybavovanie na úradoch. Vaša novozaložená spoločnosť bude okrem toho potrebovať aj vlastné sídlo. Máme pre vás tipy, ako obe tieto veci vyriešiť lacnejšie a jednoduchšie.

Čítať ďalej: Chystáte sa založiť s.r.o.?...

Zlepšite si vyhliadky na získanie zamestnania

( 2 x )
Vysoká konkurencia a nároky zamestnávateľov na kvalifikáciu zamestnancov kladú na každého náročné požiadavky. Pri výbere často krát nestačí len vlastniť vysokoškolský titul. Platí to aj v oblasti podnikania. Obzvlášť v oblasti poskytovania odborných služieb.

Čítať ďalej: Zlepšite si vyhliadky na...

Ako a podľa čoho si vybrať dobrú dovolenku?

( 1 x )
Možno vám nerobí problém sa zo dňa na deň zobrať na výlet do exotickej krajiny, ale mnohí ľudia sa potrebujú na takéto dobrodružstvo dobre pripraviť. Nejde len o poistenie a vhodné oblečenie, ale aj oboznámenie sa s krajinou, do ktorej chcete vycestovať. Čo všetko je v tomto smere pre vás dôležité a na čo by ste si mali dávať pozor, aby to nezhoršilo kvalitu vášho ubytovania a samozrejme aj dovolenky?

Čítať ďalej: Ako a podľa čoho si vybrať...

Ako sa postarať o exteriérové dlažby a vašu terasu v zime?

( 1 x )
Krása terasy je zvyčajne a najviac prezentovaná v lete. Hoci ani v zime, nemusí byť tento priestor pred vašim domom na zahodenie a nedisponovať ojedinelou atmosférou. Biely sneh, ľahký mráz, krásne tvary snehových vločiek na plotoch a schodoch - to všetko je zimná terasa, ktorá bude aj v tomto ročnom období priestorom pre vašu realizáciu a pohodlie.

Čítať ďalej: Ako sa postarať o...