Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pon07222019

Aktualizovanésob, 20. júl 2019 18:39

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Veci, na ktoré nesmiete pri rekonštrukcii bytu zabudnúť

Bývanie v rodinnom dome a na vidieku je na nezaplatenie, no pre mnohých z dôvodu nedostupnosti dôležitých inštitúcií a  nedostatočne rozvinutej infraštruktúry nepredstaviteľné. Bývanie v meste je ale zasa obmedzené na byty. Nehnuteľnosti, v ktorých prípadná rekonštrukcia podlieha niekoľkým zásadám, pravidlám a nariadeniam, ktoré dokonca vyplývajú aj z vyhlášok alebo niektorých zákonov.

Čítať ďalej: Veci, na ktoré nesmiete pri...

Hlavné zdroje stresu súčasného sveta

Každá tretia osoba trpí stresom a každá druhá osoba hovorí o depresii. Snaha o dokonalosť si vyberá v tejto podobe svoju daň a namiesto veľkej slávy nakoniec žijeme v neustálej úzkosti. Vyrovnať sa s týmito vplyvmi znamená nájsť v sebe a tom, čo robíme rovnováhu. Harmóniu so sebou samým a okolím, v ktorom sa nachádzate. My sa vám s tým pokúsime pomôcť tak, že vám predstavíme niekoľko hlavných zdrojov stresu, ktorým sa potom stačí už len vyhýbať.

Čítať ďalej: Hlavné zdroje stresu...

Pleseň na stene: Čo robiť a ako sa jej zbaviť?

Pleseň je nezvaný hosť a zradný a nebezpečný „nepriateľ“ mnohých domov a bytov. Objavuje sa nepozorovane, zostáva na dlhú dobu, kazí estetiku, zdravie a naše nervy. Jej ústup je ďaleko za obzorom a moc zo dňa na deň väčšia. Odstránenie tohto problému nie je ľahká úloha. Na samom začiatku sú najúčinnejšie  rôzne účinné činidlá proti plesniam, ktoré sú ale dočasným riešením. My vám prezradíme, ako sa to dá dosiahnuť s trvalým efektom.

Čítať ďalej: Pleseň na stene: Čo robiť a...

Ako sa pripraviť na veľtrh?

( 1 x )
Čaká vás účasť na veľtrhu či výstave a nechcete, aby vaša snaha vyšla na zmar? Či už ponúkate obchodné váhy, plastové okná alebo pobyty v zahraničí, budete potrebovať pútavý promo stánok. Dôležitá je pochopiteľné príprava, ale aj ľudia, ktorý vás budú prezentovať.

Čítať ďalej: Ako sa pripraviť na veľtrh?

Aj luxusné hotely potrebujú promo

Najlepšia reklama je odporúčanie od niekoho blízkeho. Aby ale ten niekto mohol tieto skúsenosti šíriť ďalej, musí to zažiť na vlastnej koži. Luxusné hotely taktiež potrebujú reklamu a tá sa samozrejme dá zabezpečiť online alebo aj na rôznych veľtrhoch, na ktorých vám nesmie chýbať stánok či lightboxy.

Čítať ďalej: Aj luxusné hotely potrebujú...