Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

str05222019

Aktualizovanéned, 05. máj 2019 17:28

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Aké sprchové kúty si môžete vybrať do svojej domácnosti?

Trend posledných rokov je všeobecne taký, že ľudia upúšťajú od klasických vaní a do svojich kúpeľní si oveľa radšej zaobstarávajú moderné sprchové kúty. Dôvod je priestorový (sprchový kút zaberie oveľa menej miesta ako vaňa) i úsporný z pohľadu spotreby energie, keďže miniete menej teplej vody a tým pádom menej zaplatíte na faktúrach. V prospech sprchových kútov oproti vaniam hrá teda veľa faktorov. Spomedzi akých typov sprchových kútov si môžete vyberať?

Aké sprchové kúty si môžete vybrať do svojej domácnosti?

Čítať ďalej: Aké sprchové kúty si môžete...

Zákrok, ktorý sa postará nielen o vaše zdravie

( 1 x )
V minulosti to bol viac menej rituál a súčasť kultúry, ktorú si mnohé národy zachovali až dodnes. U nás je to skôr hygiena ako náboženský obrad, z hľadiska ktorej sú prednosťou obriezky čistota penisu a jednoduchá starostlivosť.

Čítať ďalej: Zákrok, ktorý sa postará...

Speňaženie talentu ako podnikanie budúcnosti

( 2 x )
Každý je v niečom talentovaný, nadaný a originálny. Faktom však je, že len malá časť ľudí o svojom talente vie a používa ho vo svoj prospech. Šťastlivci, ktorým sa ho podarilo včas objaviť, sa už dávno skúšajú na ňom zarobiť. A ak chcete patriť medzi nich aj vy, mali by ste vedieť, ako na to.

Čítať ďalej: Speňaženie talentu ako...

5 dôvodov, ktoré vám signalizujú, že je čas na dovolenku

( 1 x )
Nejeden výskum potvrdzuje, že ľudia pracujú čoraz viac a oddychu majú stále menej a menej. Chápeme, že je nutné uživiť rodinu a zaplatiť každý jeden mesiac hypotéku, ale dlhodobo takto fungovať nedokážete, a v prípade, že váš organizmus zlyhá, všetky tie hmotné statky vás už nijako nezachránia. Takéto neustále vypätie a tlak vedie nielen k poklesu produktivity, ale aj k zníženiu kvality života.

Čítať ďalej: 5 dôvodov, ktoré vám...

Najlepšia voľba pre vaše skladové a priemyselné zariadenia

( 1 x )
Polyuretánové priemyselné kolieska kombinujú v sebe množstvo jedinečných vlastností. Od vysokej pevnosti a odolnosti proti opotrebeniu až po minimálny oder. Tieto polyuretánové výrobky sú trvanlivé, pretože materiál, z ktorého sú vyrobené, nestráca na svojich vlastnostiach ani po dlhú dobu ich využívania a veľkého zaťaženia. Aj keď si ich často ani nevšimneme, patria do skupiny najdôležitejšieho skladového alebo priemyselného vybavenia.

Čítať ďalej: Najlepšia voľba pre vaše...