Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

štv01232020

Aktualizovanépia, 20. sep 2019 11:59

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Správy PR články

PR články, komerčné, Bratislava PR články

Pripravte svojich tátošov na chladnejšie obdobie

( 1 x )
Zima sa pomaly blíži, takže sa musíte na ňu pripraviť. Človek si oblečie niekoľko vrstiev oblečenia, dá pár hrnčekov teplého čaju a môže vyraziť. Ale čo stroje, nevyhnutné doplnky našej modernej doby, bez ktorých by sme sa vôbec nezaobišli? Ako ich pripravíte na zimu, keď nemáte pre ne dlhý kabát ani baranicu?

Čítať ďalej: Pripravte svojich tátošov...

Život plný smiechu a radosti je vždy krajší

( 1 x )

Krása zohráva v našom živote veľmi dôležitú úlohu. Je to jedna z najpodstatnejších vecí, ktoré ovplyvňujú všetko v našom okolí, teda aj človeka. Rozlišujeme jej niekoľko druhov, no najvzácnejšia je tá vnútorná a vonkajšia. Záleží od toho, kto má aké hodnoty. Nevýhodou tej vonkajšej býva, že sa veľmi rýchlo pominie. Ak si však na svojej tvári zachováte krásny úsmev, budete nádherní vždy.

Čítať ďalej: Život plný smiechu a...

Ako často musí človek navštíviť urológa?

( 1 x )
Mnoho mužov, aj keď majú zjavné príznaky, ignoruje návštevu lekára. Dôsledky sú však viac ako vážne. Pomôcť môže prevencia. Prevencia, ktorá vám predlžuje život a pomáha udržiavať zdravie v dobrej kondičke. Platí to aj v prípade urologických problémov, s ktorými majú muži v určitom veku svoje skúsenosti.

Čítať ďalej: Ako často musí človek...

Ako doplniť strojom potrebnú energiu a zvýšiť ich výkon?

( 1 x )
Možno ste sa ráno zobudili, naraňajkovali a vybrali do práce, no stále to nie je ono. Stále sa nemôžete prebrať a nemáte energiu. Na vine môže byť niekoľko faktorov, vyšší vek alebo nekvalitný spánok. Vyspať sa a doplniť telu potrebnú dávku vitamínov je pre nás jednoduché, ale čo napríklad také stroje? Stroje, ktoré majú tiež svoj vek a možno sa nepretržite používali.

Čítať ďalej: Ako doplniť strojom...

Na toto si dávajte pri kúpe sedačky pozor

( 1 x )
Hľadáte rohové sedačky v Bratislave, aby ste si našli tú pravú do svojej obývačky? Určite je zopár vecí, na ktoré by ste si mali dávať pri kúpe pozor, aby ste nakoniec neboli sklamaní. So sedačkou si môžete zaobstarať aj doplnky ako sú dekoračné vankúše alebo prehoz na gauč.

Čítať ďalej: Na toto si dávajte pri kúpe...