Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

sob09232017

Aktualizovanésob, 15. okt 2016 11:13

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod Šport

Športové správy z Levíc a okolia \| Leviceonline.sk Šport

Slovan Bratislava prehral doma so Spartakom Myjava

BRATISLAVA 29. marca 2016 - Dňa 20. marca sa na Pasienkoch hralo 24. kolo Fortuna ligy. Domáci Slovan Bratislava privítal hosťujúci Spartak Myjava. Zápas sa hral poobede o 14:30 a futbalistov prišlo podporiť niečo viac ako 1200 fanúšikov.
Slovan Bratislava prehral doma so Spartakom Myjava

Čítať ďalej: Slovan Bratislava prehral...

V Leviciach víťazne, Olegovi Meleščenkovi premiéra na lavičke Interu vyšla - fotografie a rozhovory

LEVICE / BRATISLAVA 15. januára 2015 - Zápas 26. kola najvyššej slovenskej súťaže basketbalistov SBL v stredu 14.1.2015 priniesol zaujímavý zápas medzi domácimi Levickými Patriotmi a aktuálnym majstrom Interom Bratislava. Zaujímavosťou je, že ešte pred týždňom bol na levickej lavičke koordinátor Oleg Meleščenko, pričom na tento zápas už tento skúsený tréner sedel na lavičke hlavného trénera Interu Bratislava.

Eucos Levickí Patrioti – BK Inter Incheba Bratislava, 14.1.2015

Čítať ďalej: V Leviciach víťazne,...

Basketbalistom Karlovky sa darí, vyhrali aj v Leviciach - fotografie a rozhovory

BRATISLAVA / LEVICE 11. januára 2015 - "Vysokoškoláci" z Karlovky cestovali v sobotu 10.1.2015 na 25. kolo najvyššej domácej súťaže Eurovia Slovenskej basketbalovej ligy (SBL) na palubovku Levických Patriotov, ktorým sa v posledných zápasoch veľmi nedarí.

Basketbalistom Karlovky sa darí, vyhrali aj v Leviciach - fotografie a rozhovory

Čítať ďalej: Basketbalistom Karlovky sa...

Ako sa Slovanu darilo v prvej polovici sezóny

BRATISLAVA 23. decembra 2014 - S polovicou futbalovej sezóny 2014/2015 za nami je ten správny čas obzrieť sa späť a popremýšľať o doterajšom výkone. Niektoré tímy Fortuna Ligy môžu byť pri premietnutí spokojné, iné menej. Medzi tie menej spokojnejšie družstvá patrí aj úradujúci majster Slovan Bratislava.

Čítať ďalej: Ako sa Slovanu darilo v...

Bezpečnostné opatrenia počas futbalového zápasu ŠK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha

( 1 x )
SK Slovan Ba logo with Stars copyBRATISLAVA 23. októbra 2014 - V súvislosti s konaním sa futbalového zápasu Európskej ligy UEFA 2014/2015 medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a AC Sparta Praha, ktorý sa odohrá 23. 10. 2014 vo večerných hodinách na štadióne Pasienky, pripravilo Krajské riaditeľstvo PZ v Bratislave opatrenia bezpečnostného charakteru.

Čítať ďalej: Bezpečnostné opatrenia...