Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

sob12142019

Aktualizovanépia, 20. sep 2019 11:59

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Hlavné zdroje stresu súčasného sveta

Hlavné zdroje stresu súčasného sveta

( 1 x )
Každá tretia osoba trpí stresom a každá druhá osoba hovorí o depresii. Snaha o dokonalosť si vyberá v tejto podobe svoju daň a namiesto veľkej slávy nakoniec žijeme v neustálej úzkosti. Vyrovnať sa s týmito vplyvmi znamená nájsť v sebe a tom, čo robíme rovnováhu. Harmóniu so sebou samým a okolím, v ktorom sa nachádzate. My sa vám s tým pokúsime pomôcť tak, že vám predstavíme niekoľko hlavných zdrojov stresu, ktorým sa potom stačí už len vyhýbať.
Ľudia

Obísť a vyhnúť sa vplyvu tohto faktora bude pre človeka asi náročné. Sme predsa od narodenia spoločensky založené osobnosti a žiť bez blízkosti druhých a vzájomného pocitu lásky, ktorú možno hľadať aj na online sex zoznamke sa len tak nedá.

Spájame sa v skupinách pri každej príležitosti: náboženskej, ekonomickej a politickej. V dôsledku toho začíname byť súčasťou určitej komunity. A práve tam začína problém. Stretnúť sa v názoroch je niekedy náročné, no pokiaľ chcete, aby vám to nespôsobovalo stres, mali by ste sa naučiť byť tolerantní, v určitých veciach zdržanliví a mať pre danú situáciu pochopenie

Vysoké štandardy

Každý umelec, ktorý sa objaví na obrazovke, určite dosiahne slávu. Každý spisovateľ dostane cenu. Každý podnikateľ si zarobí milióny. Ale vo vašom reálnom živote je akosi všetko iné. Kto za to môže? Prestaňte hľadať odpoveď na túto otázku.

Na svete je 7 miliárd ľudí, medzi ktorými je len málo tých šťastnejších, krásnych, silných a bohatých. A nakoniec „každý, kto pozná spokojnosť, je predsa nesmierne bohatý.“ Záleží len na tom, čo zaručí vašu spokojnosť a aké máte hodnoty, nároky a štandardy. Pre niekoho to môžu byť krásne rolety na novom okne a iný sa teší z úspechu druhých.

Špecializácia

V minulosti to bolo z pohľadu špecializácie jednoduchšie. Bolo jednoduchšie byť erudovaný. Stačilo čítať grécke klasiky, ovládať diela slávnych matematikov, čítať Bibliu, diela Cirkevných otcov, ovládať rétoriku - a už ste boli šikovný človek.

Dnes to nestačí, pretože potrebujeme ľudí, ktorí sa dobre orientujú v jednej veci. A to je veľký problém, ak sa musíme zamerať na jednu špecializáciu. Vyžaduje si to veľa úloh, plnenia povinností a získavania poznatkov. Veľa vecí naraz, ktoré môžu pod vplyvom ďalších faktorov spôsobovať stres. Urobte si v tom poriadok, plánujte si svoj čas s ohľadom na súkromie a odpočinok a určite to pôjde ľahšie.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť