Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

sob12142019

Aktualizovanépia, 20. sep 2019 11:59

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Prekáža vám sychravé počasie, zima, chlad a dážď?

Prekáža vám sychravé počasie, zima, chlad a dážď?

( 1 x )

Ak nemáte strach z lietania a návštevy exotických krajín, odporúčame vám navštíviť Egypt. Okrem obrovských pyramíd a spoznávania starovekej civilizácie, tu nájdete aj množstvo príležitostí pre relax a zábavu.

Užijete si príjemné teplo, zlatý piesok a maximálny odpočinok pri mori. Ešte pred odletom a voľbou vhodného rezortu vám dáme ale niekoľko odporúčaní. 

Pozor na hygienu

Aj keď bol doteraz váš tráviaci trakt v maximálnej pohode a nikdy ste s ním nemali žiadne problémy, návštevou tejto exotickej krajiny sa to môže zmeniť. Preto si s výberom výhodného last minute do Hurghady zabezpečte aj balík „All inclusive“.

Strava je v moderných hoteloch interkontinentálna a určite si niečo chutné v nej vyberiete. Jesť na trhoch, ochutnávať mieste špeciality a piť vodu z vodovodu, vám tu určite NEODPORÚČAME! Riskovať by ste to nemali ani pri umývaní zubov. V kompletnom balíku stravovania budete mať balenej vody predsa dosť.

Ak si myslíte, že tráviace ťažkosti naše lieky zachránia, nie vždy to môže platiť. Odporúčame vám riešiť tieto veci niekoľko týždňov pred odletom.

Nezabudnite si vhodné oblečenie

Aj mimo hlavnej turistickej sezóny sa v Egypte zohrejete pri teplote vzduchu do 30 °C. Neberte si preto so sebou žiadne ťažké mikiny ani svetre. Pohodlný overal je dobrá voľba.

Určite navštívite aj niekoľko známych turistických pamiatok, z ktorých sú mnohé strážené. Pohodlná obuv a opaľovací krém s najvyšším ochranným faktorom patrí k základnej výbave tiež.

Líder dovoleniek

Egypt, spolu s Tureckom, je už mnoho rokov lídrom v preferenciách našich turistov pri výbere dovolenky na pláži. Teplá klíma po celý rok, nádherné more, krátky let, bohatý výber hotelov na akejkoľvek úrovni a optimálne ceny sú silným predpokladom pre skutočnosť, že táto krajina bude dlhodobo zaujímať popredné miesto na turistickom trhu. A nechať sa zlákať touto ponukou môžete aj vy! Nezabudnite ale na to, že váš  pas musí byť platný 6 mesiacov od skončenia tejto dovolenky!

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť