Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

sob12142019

Aktualizovanépia, 20. sep 2019 11:59

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Ideálny spôsob ako dať interiéru novú tvár

Ideálny spôsob ako dať interiéru novú tvár

( 1 x )

Problémy so starými a chátrajúcimi podlahami, nie sú pre majiteľov starších bytov žiadnou novinkou.  Ale ani v novom byte alebo dome nie je vylúčená výmena aktuálnej podlahy za niečo lepšie. Ak stojíte pred týmto vážnym rozhodnutím aj vy, určite si nechajte pred výberom ešte poradiť.

Kritériá výberu podlahy

Nie je to tak dávno, kedy sa otázka výberu vhodnej podlahy týkala iba voľby konkrétneho dreva.  Dnes je všetko oveľa zložitejšie, pretože na stavebnom trhu je prezentované obrovské množstvo materiálov, ktoré sa od seba líšia rôznymi výkonnostnými charakteristikami. Dokonca aj so skúsenosťami v stavebníctve bude pre mnohých ťažké urobiť dobré rozhodnutie.

Zvážte nasledujúce parametre

Poloha miestnosti je dôležitým parametrom, ak sa apartmán nachádza na prvom poschodí. V tomto prípade môže byť podlaha ovplyvnená vysokou vlhkosťou a parami zo suterénu, takže niektoré drevené podlahy tu moc nedávajú zmysel.

Aj keď mnohé z nich sú dnes na vysokej úrovni spracovania a odolné, odporučili by sme vám zvoliť laminátové podlahy.

Finančná situácia rodiny je ďalšia časť, ktorá priamo ovplyvňuje náklady na zakúpený materiál podlahy. Napríklad umelecké parkety alebo laminát z prírodného dreva nebudú dostupné pre každého.

Zloženie rodiny. Jedna vec je, keď žije v byte sám jeden človek alebo pár, a celkom iná situácia nastáva, keď sú tu už deti alebo domáce zvieratá. Vždy by to mala byť ale podlaha so zvýšenou odolnosťou, jednoduchým čistením a ďalšími užitočnými funkciami.

TIP: Zabrániť prípadnému mechanickému poškodeniu sa vždy nedá, drobné nedostatky a medzery preto dobre vykryjete použitím špárovacej hmoty.

Najlepšia voľba

Laminát je jednou z najlepších možností, ktorý zohľadní všetky vyššie spomenuté parametre. Vzhľad je veľmi podobný prírodnému drevu, ak je to ale žiaduce, môže byť laminát ľahko upravený pre akýkoľvek iný materiál – napríklad kameň, keramiku, korok, kožu a iné. A ak potrebujete úplne originálne vyzerajúcu podlahu, potom si môžete nechať dať na laminát nakresliť vzory alebo komplexné maľby.

Dobrá rada! Položenie laminátu môže byť odlišné, ale správna cesta k maximálnej spokojnosti je so špeciálnymi uzamykacími systémami. Bude spoľahlivo držať, nedeformovať sa a meniť svoje vlastnosti a vzhľad.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť