Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

pia01242020

Aktualizovanépia, 24. jan 2020 11:15

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Aké sprchové kúty si môžete vybrať do svojej domácnosti?

Aké sprchové kúty si môžete vybrať do svojej domácnosti?

Trend posledných rokov je všeobecne taký, že ľudia upúšťajú od klasických vaní a do svojich kúpeľní si oveľa radšej zaobstarávajú moderné sprchové kúty. Dôvod je priestorový (sprchový kút zaberie oveľa menej miesta ako vaňa) i úsporný z pohľadu spotreby energie, keďže miniete menej teplej vody a tým pádom menej zaplatíte na faktúrach. V prospech sprchových kútov oproti vaniam hrá teda veľa faktorov. Spomedzi akých typov sprchových kútov si môžete vyberať?

Aké sprchové kúty si môžete vybrať do svojej domácnosti?

Na výber rôzne typy

Poznáme šesť základných typov sprchových kútov, ktoré samozrejme majú aj určité podtypy a sekcie. Základné sprchové kútysú však tieto – štvrťkruhové kúty, štvorcové kúty, obdĺžnikové kúty, priemyselné sprchové kúty, kúty s pevnými a deliacimi stenami a kúty iných rôznych tvarov. Navzájom sa odlišujú samozrejme tvarom a rozmermi, čo je dôležité pre všetkých, ktorí sú určitým spôsobom priestorovo limitovaní.

Čo rozhoduje pri výbere?

Môže to byť aj čisto vaša osobná preferencia, niekto má skrátka rád klasický štvorcový kút, niekto iný zase možno preferuje trochu špecifickejší obdĺžnikový tvar. Naozaj dôležité sú rozmery, pretože veľa ľudí, ktorí povedzme rekonštruujú kúpeľňu v panelákoch, dobre vie, že sa treba pohrať doslova s každým centimetrom. No a okrem rozmerov a tvaru je tu aj otázka ceny, ktorú si môžete dovoliť zaplatiť.

Lepšie kúpiť na internete

V dnešnej dobe sa už on-line nákupy preniesli aj do oblasti sprchových kútov. Preto si dnes už môžete rôzne typy sprchových kútov objednať pohodlne na internete. Výhodou je oproti klasickému obchodu samozrejme o poznanie nižšia cena. Výhodné je nakupovať sprchové kúty na obchode Wellmall.sk, kde nájdete široký sortiment a to za prijateľné ceny, ktoré sú nižšie než v kamenných predajniach. Takýto nákup sprchového kúta sa naozaj oplatí.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť