Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

sob12142019

Aktualizovanépia, 20. sep 2019 11:59

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články Zákrok, ktorý sa postará nielen o vaše zdravie

Zákrok, ktorý sa postará nielen o vaše zdravie

( 1 x )
V minulosti to bol viac menej rituál a súčasť kultúry, ktorú si mnohé národy zachovali až dodnes. U nás je to skôr hygiena ako náboženský obrad, z hľadiska ktorej sú prednosťou obriezky čistota penisu a jednoduchá starostlivosť.

Keď je predkožka orezaná, nehromadia sa pod ňou žiadne látky, ktoré by mohli byť infikované mikróbmi a spôsobovať tak podráždenie alebo miernu infekciu. Nie je to nič bolestivé a behom pár hodín je všetko vyriešené.

Znižuje mnohé riziká

Zákrok obriezky je u nás čoraz častejší a mnoho mužov si ho vyberá v záujme vlastnej ochrany zdravia a bezpečnosti. Od vykonania obriezky teda môžete očakávať:

· Zlepšenie kozmetického vzhľadu,  najmä u mužov s fimózou a parafimózou;

· Zlepšenie  hygieny;

· Zníženie rizika získania a prenosu pohlavne prenosných infekcií  na  partnerky;

· Zníženie rizika menších zranení / prestávok  počas pohlavného styku;

· Zníženie rizika rakoviny penisu, ak sa obriezka vykonáva pri narodení alebo pred pubertou;

· Zníženie rizika infekcií močových ciest u chlapcov, ak sa obriezka vykonáva pri narodení;

Trvanie chirurgického zákroku na odstránenie predkožky u chlapcov alebo starších mužov trvá niekoľko minút, vykonáva sa ambulantne a po maximálne 2 hodinách, ak je všetko v poriadku, môže pacient opustiť kliniku. Pričom po operácii a niekoľkých dňoch, môžete viesť normálny život.

Užijete si lepší sex

Samozrejme, treba prísť na kontrolu, pretože telo sa v tejto časti predsa len musí trocha zregenerovať. V mnohých prípadoch si vďaka tomuto zákroku dospelí muži užijú aj lepší pôžitok z intímnej chvíle a kvalitného sexu v Bratislave.

Nie je to dôvod na paniku a stres z prípadnej bolesti, oveľa dôležitejšie je, že vám obriezka dokáže zmeniť a zachrániť život. 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť