Leto 2015 v Štúrove - ubytovanie - Penzión EVERLAST Camping Vodník - splav rieky Hron

štv08222019

Aktualizovanéstr, 21. aug 2019 13:51

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Bratislive.sk

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, promócie, rodinné a firemné akcie, podujatia... Portál Bratislive.sk hľadá spolupracovníkov - obchodných zástupcov, fotografov, dopisovateľov, redaktorov...
Back Úvod PR články

PR články, komerčné, Levice PR články

Na toto si dávajte pri kúpe sedačky pozor

Hľadáte rohové sedačky v Bratislave, aby ste si našli tú pravú do svojej obývačky? Určite je zopár vecí, na ktoré by ste si mali dávať pri kúpe pozor, aby ste nakoniec neboli sklamaní. So sedačkou si môžete zaobstarať aj doplnky ako sú dekoračné vankúše alebo prehoz na gauč.

Čítať ďalej: Na toto si dávajte pri kúpe...

Ako vyzerá bývanie späté s prírodou

Nie každý si  môže dovoliť bývanie na samote obklopený prírodou. Prírodné prvky však majú v bývaní svoje nenahraditeľné miesto. Kontakt s prírodou vám zabezpečí zrubový obklad, drevené doplnky či obrazy s prírodnými motívmi.

Čítať ďalej: Ako vyzerá bývanie späté s...

4 veci, ktoré musíte na Liptove vidieť a zažiť

Liptov je krásny kút Slovenska. Príjemný pobyt tu strávia zamilované dvojice, partie aj rodiny s deťmi. Nájdite si ubytovanie Liptov, zbaľte turistické oblečenie, plavky, dámske tenisky a my vám dáme niekoľko dobrých tipov na zaujímavé výlety.

Čítať ďalej: 4 veci, ktoré musíte na...

Veci, na ktoré nesmiete pri rekonštrukcii bytu zabudnúť

( 1 x )
Bývanie v rodinnom dome a na vidieku je na nezaplatenie, no pre mnohých z dôvodu nedostupnosti dôležitých inštitúcií a  nedostatočne rozvinutej infraštruktúry nepredstaviteľné. Bývanie v meste je ale zasa obmedzené na byty. Nehnuteľnosti, v ktorých prípadná rekonštrukcia podlieha niekoľkým zásadám, pravidlám a nariadeniam, ktoré dokonca vyplývajú aj z vyhlášok alebo niektorých zákonov.

Čítať ďalej: Veci, na ktoré nesmiete pri...

Hlavné zdroje stresu súčasného sveta

( 1 x )
Každá tretia osoba trpí stresom a každá druhá osoba hovorí o depresii. Snaha o dokonalosť si vyberá v tejto podobe svoju daň a namiesto veľkej slávy nakoniec žijeme v neustálej úzkosti. Vyrovnať sa s týmito vplyvmi znamená nájsť v sebe a tom, čo robíme rovnováhu. Harmóniu so sebou samým a okolím, v ktorom sa nachádzate. My sa vám s tým pokúsime pomôcť tak, že vám predstavíme niekoľko hlavných zdrojov stresu, ktorým sa potom stačí už len vyhýbať.

Čítať ďalej: Hlavné zdroje stresu...